ÖVRIGT / Diverse / Schatull 8146550
nr 814 6550
Schatull
1800-tal, längd: 53, djup: 27, höjd: 41
Kondition: skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 mars 2013
kl 20:04:33
200 kr
150 kr
250 kr